CRM MalinaOnline CRM software určený pre podporu a riadenie obchodu. Pracujte so svojimi zákazníkmi efektívnejšie! Viac...Vyskúšať demo

CRM systém Malina je obchodný softvér určený na podporu a riadenie obchodu. Zefektívňuje realizáciu obchodných činností a pomáha lepšie predávať.

Online informačný systém pre podporu a riadenie obchodu

Online informačný systém pre podporu a riadenie obchodu

CRM Malina je informačný systém, ktorý poskytuje všetky nástroje potrebné pre zabezpečenie chodu menšej alebo stredne veľkej firmy. Umožňuje zbierať informácie o zákazníkoch, vytvárať cenové ponuky, objednávky a faktúry. Pre väčšie spoločnosti ponúka integrovaný eshop a zasielanie hromadných mailov. Je vhodný aj pre riadenie organizácie s tímom obchodných zástupcov.

zistiť viac...

Online aplikácia určená na tvorbu cenových ponúk

Strácate veľa času tvorbou cenových ponúk? CRM Malina zrýchľuje proces tvorby cenových ponúk až o 70%. Umožňuje vytvoriť cenovú ponuku v profesionálnom formáte, evidovať jej priebeh a vyhodnotiť celkovú úspešnosť.

zistiť viac... 

Online aplikácia určená na tvorbu cenových ponúk
Profesionálny e-shop pre firmy podnikajúce na webe

Internetový obchod pre existujúce aj novovzniknuté firmy

Podnikáte na internete a hľadáte kvalitný eshop? Internetový obchod Malina je vhodný pre zabehnuté aj začínajúce firmy, ktoré hľadajú profesionálne riešenie za rozumnú cenu.  

zistiť viac...

Software určený na meranie výkonnosti obchodných tímov

Riadenie obchodného tímu nebolo nikdy jednoduchšie! Malina Sales Report pomáha zbierať dáta o aktivitách obchodných zástupcov a vyhodnocovať ich efektivitu. Manažmentu obchodnej organizácie pomáha riadiť množstvo, zameranie a kvalitu aktivít svojho obchodného tímu.  

zistiť viac...

Software určený na analýzu a meranie výkonnosti obchodných tímov
Novinky
44616002-graf.jpg
14.8.2015Spôsob, ako zlepšiť fungovanie firmy?

Je väčšina práce vo Vašej firme založená na Exceli, Worde a Powerpointe?
Ukladáte informácie o zákazníkoch do excelových alebo v accessových databáz?
Je IT prostredie Vašej firmy zložené z priveľkého množstva nespolupracujúcich softvérov a aplikácií?
Hľadáte spôsob, ako skvalitniť zdieľanie informácií a systém práce so zákazníkmi?

Rýchlosť a kvalitu procesov vo firme nevnímajú len zamestnanci, ale hlavne zákazník. Okrem kvality a ceny produktu záleží aj na tom, ako robíte biznis. Možno ste hľadali odpovede na internete a pri tom ste narazili na pojem, „CRM". Takže čo to je?

VIAC...
07406616-internet-icone-do-vetor-34-49379.jpg
3.8.2015Hlavné funkcie CRM systémov

Množstvo zákazníkov a informácií o nich v minulosti nútili zavádzať do praxe CRM systémy hlavne veľké firmy. V dnešnej dobe, kedy narastá tlak na cenu, kvalita produktov je často porovnateľná a rozhoduje hlavne kvalita služby, o zavedení CRM systému začínajú uvažovať už aj stredne veľké a malé firmy.

VIAC...
37274180-abstract-color-gears-vector-graphic.jpg
3.7.2014Novinky leta 2014

Čas letí veľmi rýchlo a po pár mesiacoch v šialenom tempe prišiel čas dovoleniek. Za posledné mesiace sme pripravili niekoľko noviniek, ktoré reagujú na najčastejšie podnety od našich zákazníkov. Potešia viacerých, keďže sme vybrali tie najčastejšie opakované - skladové hospodárstvo, jazykové verzie a počítanie nákladov obchodných zástupcov. Veríme, že nové funkcie potešia existujúcich aj nových zákazníkov a práca s našim CRM systémom bude pre nich jednoducho Malina :)

VIAC...
07406616-internet-icone-do-vetor-34-49379.jpg
27.5.2014Ako posielať hromadné emaily?

Situácia, ktorú už zažila väčšina z nás. Otvoríte váš Outlook, napíšete správu, pridáte väčšiu skupinu adresátov do skrytej kópie a spokojne odošlete s vedomím, že ste spravili veľa užitočnej práce s minimálnou námahou. Častým výsledkom takejto aktivity však býva, že  vaša správa v lepšom prípade k adresátovi ani nedorazí, alebo sa hneď dostane do nevyžiadanej pošty. V horšom prípade nebudete vedieť odosielať ďalšie e-maily. Ako teda posielať hromadné maily správne?

VIAC...
98694062-graf.jpg
5.2.2014Vplyv CRM na silu predajnej organizácie

Úspech obchodnej stratégie je priamo závislý na schopnosti obchodníkov ju realizovať v teréne. Iba pravidelné zlepšovanie predajných zručností založené na reálnych a merateľných dátach zabezpečí úspech pre obchodnú organizáciu.

VIAC...
37274180-abstract-color-gears-vector-graphic.jpg
15.11.2013Nová verzia CRM Malina 0.9.8.2052

Nové vylepšenia grafického rozhrania CRM Malina a nové funkcionality na základe Vašich podnetov! Veríme, že sa im potešíte. 

VIAC...
Slovník pojmov
Vyskúšajte DEMO