Nová verzia CRM Malina 0.9.8.2052

V novej verzii 0.9.8.2052 sme pre vás pripravili nové funkcionality, ktoré by mali prispieť k zlepšeniu ovládania a využívania CRM Malina. 

Nový dizajn CRM Malina

V spolupráci s grafickým špecialistom na User Interface sme upravili grafické rozhranie CRM Malina. V prvom rade Malina dostala svoje vlastné logo, s ktorým sa budete stretávať či už v aplikácii, na web stránke alebo v marketingových materiáloch. Pre aplikáciu sme zvolili neutrálnu farbu, ktorá nebude pre používateľov rušivým prvkom a do popredia budú môcť vystupovať podstatné informácie. Súčasťou nového dizajnu je aj zmena rozmiestnenia prvkov v kartách firmy a faktúry, ktoré by mali zabezpečiť lepšie a intuitívnejšie využívanie v bežnom používaní.


 

Záložky

Pri redizajne sme zapracovali aj na často požadovanej funkcii, ktorou sú záložky. Pri práci teda je pre užívateľov po novom po otvorení jednotlivých pohľadov k dispozícii prepínanie pohľadov novým spôsobom. Výhodou je, že po prekliknutí medzi dvoma pohľadmi zostane pôvodný pohľad v takom stave, ako ste ho opustili. Užívatelia nebudú prichádzať o nastavené vyhľadávania tak, ako to bolo doteraz. Záložky sa vytvárajú po stlačení tlačidla Ctrl a kliknutí na konkrétny pohľad.

Zobrazovanie cenových ponúk bez rozkliknutia

Pre zrýchlenie vyhľadávania a prezerania cenových ponúk sme pripravili nový spôsob zobrazovania cenových ponúk. Na zobrazenie cenovej ponuky už nebude potrebné ju otvoriť a exportovať do prednastaveného zobrazenia. Užívateľ bude môcť cenovú ponuku prezerať bez toho, aby ju otvoril. Po kliknutí na cenovú ponuku sa v pravej lište cenová ponuka zobrazí tak, ako keby ste ju posielali zákazníkovi.

Zložený filter pre podrobnejšie vyhľadávanie

V novej verzii sa filtrovanie dočkalo zásadného vylepšenia. Pribudlo pokročilé filtrovanie v rámci pohľadov, ktoré umožňuje vyhľadávať podľa viacerých kritérií. Budete mať tak možnosť vyhľadávať podrobnejšie ako doteraz. Veríme, že sa vám bude táto novinka páčiť. 

Vyskúšajte DEMO