Novinky

Spôsob, ako zlepšiť fungovanie firmy?

44616002-graf.jpg

Je väčšina práce vo Vašej firme založená na Exceli, Worde a Powerpointe?
Ukladáte informácie o zákazníkoch do excelových alebo v accessových databáz?
Je IT prostredie Vašej firmy zložené z priveľkého množstva nespolupracujúcich softvérov a aplikácií?
Hľadáte spôsob, ako skvalitniť zdieľanie informácií a systém práce so zákazníkmi?

Rýchlosť a kvalitu procesov vo firme nevnímajú len zamestnanci, ale hlavne zákazník. Okrem kvality a ceny produktu záleží aj na tom, ako robíte biznis. Možno ste hľadali odpovede na internete a pri tom ste narazili na pojem, „CRM". Takže čo to je?

Hlavné funkcie CRM systémov

07406616-internet-icone-do-vetor-34-49379.jpg

Množstvo zákazníkov a informácií o nich v minulosti nútili zavádzať do praxe CRM systémy hlavne veľké firmy. V dnešnej dobe, kedy narastá tlak na cenu, kvalita produktov je často porovnateľná a rozhoduje hlavne kvalita služby, o zavedení CRM systému začínajú uvažovať už aj stredne veľké a malé firmy.

Novinky leta 2014

37274180-abstract-color-gears-vector-graphic.jpg

Čas letí veľmi rýchlo a po pár mesiacoch v šialenom tempe prišiel čas dovoleniek. Za posledné mesiace sme pripravili niekoľko noviniek, ktoré reagujú na najčastejšie podnety od našich zákazníkov. Potešia viacerých, keďže sme vybrali tie najčastejšie opakované - skladové hospodárstvo, jazykové verzie a počítanie nákladov obchodných zástupcov. Veríme, že nové funkcie potešia existujúcich aj nových zákazníkov a práca s našim CRM systémom bude pre nich jednoducho Malina :)

Ako posielať hromadné emaily?

07406616-internet-icone-do-vetor-34-49379.jpg

Situácia, ktorú už zažila väčšina z nás. Otvoríte váš Outlook, napíšete správu, pridáte väčšiu skupinu adresátov do skrytej kópie a spokojne odošlete s vedomím, že ste spravili veľa užitočnej práce s minimálnou námahou. Častým výsledkom takejto aktivity však býva, že  vaša správa v lepšom prípade k adresátovi ani nedorazí, alebo sa hneď dostane do nevyžiadanej pošty. V horšom prípade nebudete vedieť odosielať ďalšie e-maily. Ako teda posielať hromadné maily správne?

Vplyv CRM na silu predajnej organizácie

98694062-graf.jpg

Úspech obchodnej stratégie je priamo závislý na schopnosti obchodníkov ju realizovať v teréne. Iba pravidelné zlepšovanie predajných zručností založené na reálnych a merateľných dátach zabezpečí úspech pre obchodnú organizáciu.

Nová verzia CRM Malina 0.9.8.2052

37274180-abstract-color-gears-vector-graphic.jpg

Nové vylepšenia grafického rozhrania CRM Malina a nové funkcionality na základe Vašich podnetov! Veríme, že sa im potešíte. 

Cenové ponuky v Maline

07406616-internet-icone-do-vetor-34-49379.jpg

Strácate veľa času na vytváraní cenových ponúk? Tvorba cenových ponúk v CRM Malina sa pre užívateľa zrýchli až o 70% a budete mať dokonalý prehľad o obchodných príležitostiach.

Nový web spoločnosti VOXEL

97618637-web.jpg

Pre našich existujúcich a potenciálnych zákazníkov sme pripravili v spolupráci s profesionálnym grafickým štúdiom novú web stránku, na ktorej budú jednoduchšie a zrozumiteľnejšie komunikované novinky a nové funkcionality nášho CRM systému Malina. Veríme, že sa Vám nový web bude páčiť a strávite čítaním nošich článkov príjemné chvíle. 

Tím spoločnosti VOXEL

 
Vyskúšajte DEMO