Čo je CRM Malina?

Na čo slúži CRM Malina?

Je to obchodný softvér zameraný na podporu a zvýšenie efektivity predaja. Slúži ako centrálne úložisko dôležitých informácií, s ktorými pracujú všetci zamestnanci firmy. Obsahuje všetky potrebné nástroje na vykonávanie bežných obchodných činností od správy obchodných informácií o zákazníkoch, cez tvorbu cenových ponúk, fakturáciu, správu eshopu až po manažérske prehľady o firme. Funguje ako online služba a minimalizuje tak čas firmy potrebný na starostlivosť o fungovanie CRM softvéru.

 CRM Malina
 

Menej administratívy, viac predajných aktivít

Bežnému užívateľovi pomáha CRM Malina odbúrať množstvo papierovania, zjednocuje zber informácií namiesto zapisovania do diárov a na nástenky, do spoločného informačného systému. Automatizácia bežných pracovných činností pomáha v zdieľaní informácií medzi zamestnancami firmy, šetrí množstvo pracovného času a dáva tak priestor väčšiemu množstvu obchodných aktivít.

Riaďte váš obchod efektívnejšie

Manažérom pomáha vyhodnocovať efektivitu obchodných procesov, umožňuje rýchlu orientáciu v množstve dát, pomáha analyzovať kľúčové oblasti vo výkonnosti obchodníkov a poskytuje efektívne podklady pre ďalšie rozhodovanie. Manažérske reporty, ktoré online vyhodnocujú dianie vo Vašej firme, sú otázkou jedného kliknutia, alebo vám chodia v pravidelne stanovených intervaloch priamo do mailu.

 
 
 

Prispôsobte si CRM systém podľa vašich potrieb

CRM Malina je modulárny systém jednoducho prispôsobiteľný pre menšie aj väčšie spoločnosti. Široká škála modulov garantuje rýchle prispôsobenie požiadavkám zákazníka. Stačí len presne zadefinovať, čo potrebujete. Radi sa s vami nezáväzne stretneme a pripravíme pre vás riešenie na mieru.

Nestrácajte čas, my sa o chod CRM postaráme

CRM Malina funguje ako Cloud riešenie. Ako zákazník teda nemusíte riešiť žiadne investície do hardvéru a infraštruktúry potrebnej na fungovanie CRM. Zároveň vám odpadajú činnosti spojené s vyhľadávaním a zaškoľovaním vlastného IT pracovníka na obsluhu CRM systému. Získavate od nás online priestor a dostupnosť 24 hodín denne / 7 dní v týždni. Samozrejmosťou sú pravidelné aktualizácie, upgrady systému a zabezpečenie dlhodobej technickej podpory.

 

Kam ďalej?

Vyskúšajte DEMO