Školenia a individuálne konzultácie

Školenia užívateľov CRM Malina

Chcete si rýchlo osvojiť a naučiť sa používať Vašu Malinu? Neradi čítate návody a chcete mať zodpovedané vaše otázky?

Získajte informácie priamo od našich skúsených lektorov, ktorí vám vysvetlia všetko potrebné pre ovládanie a prácu s CRM Malina. Pripravia pre vás školenie tak, aby sa prispôsobili úrovni vašich vedomostí. Školenia sú realizované v rozsahu 3-4 hodín a pomôžu v získaní základných zručností potrebných pre prácu s CRM Malina.  

 
 

Individuálne konzultácie 

Chystáte sa zaviesť CRM do firmy? Hľadáte spôsob, ako vyriešiť potreby vo vašej firme na mieru? Chcete zmerať efektivitu niektorých procesov a neviete ako? Hľadáte spôsob, ako zvýšiť výkonnosť vašich obchodníkov?

Pre našich existujúcich aj potenciálnych zákazníkov poskytujeme poradenstvo, ako skvalitniť procesy vo firme a ako vyťažiť viac z celého obchodu. Naše niekoľkoročné skúsenosti z oblasti optimalizácie predajných procesov a zvyšovania výkonnosti firiem sú pri implementácii CRM neoceniteľné. Prostredníctvom individuálnych konzultácií presne definujeme vaše potreby a hľadáme najrozumnejšie riešenia. 

Máte záujem o školenie alebo individuálnu konzultáciu? Zavolajte nám alebo napíšte prostredníctvom priloženého formuláru. Radi sa s vami nezáväzne stretneme. 

code

* položka je povinná

Vyskúšajte DEMO