Naše referencie

ASTORKA Korzo ´90 Apollo Hotel **** Active PS

Divadlo ASTORKA Korzo´90

Divadlo Astorka patrí medzi najznámejšie divadlá na Slovensku a v Bratislave. Je oceňované pre svoj priekopnícky výber hier a umelecký prístup k modernej svetovej klasike. 

 

Apollo Hotel Bratislava ****

Apollo Hotel Bratislava sa svojou výnimočnou atmosférou a tradične kvalitnými službami zaraďuje medzi obľúbené hotely slovenskej aj zahraničnej klientely 

 

ACTIVE Personnel Solutions

Personálna agentúra ACTIVE Personnel Solutions sa zaoberá personálnym poradenstvom a poskytuje služby v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.

ErBe Real SPORTIKA SK Reštaurácia Levante

ErBe Real

Realitná agentúra ErBe Real sa zaoberá predajom, prenájmom nehnuteľností a pozemkov. Poskytuje komplexné služby a poradenstvo pre klientov v Nitrianskom, Trnavskom a Bratislavskom kraji.

 

SPORTIKA SK

SPORTIKA SK je distribučná spoločnosť v oblasti športového oblečenia a vybavenia pre futbalové, basketbalové, volejbalové a hádzanárske kluby na Slovensku a Čechách.  

 

Reštaurácia Levante

Reštaurácia s puncom francúzskej gastronómie a príznačnej francúzskej elegancie Levante patrí v Bratislave medzi exkluzívne zariadenia poskytujúce nadštandardný gastronomický zážitok

LOTTE SFUL Chaty pre teba

LOTTE

Spoločnosť Lotte je výhradným dovozcom a distribútorom produktov Lotte Chilsung Beverage  v Slovenskej republike. V jej produktovom portfóliu sú ovocné nápoje, pochutiny Pepero, Choco Pie, žuvačky Xylitol a Lotegum.

 

SFUL - Slovenská federácia ultraľahkého lietania

Občianske združenie SFUL svojou činnosťou  napomáha rozvoju rekreačného a športového lietania na lietajúcich športových zariadeniach. 

 

Chaty pre teba

Internetový portál Chaty pre teba zastrešuje realitná agentúra Danis Agency a prezentuje ponuky v oblasti  sprostredkovania nájmu chát, chalúp, dreveníc a iných rekreačných nehnuteľností  na Slovensku.

LAICA filtračné kanvice DD-REAL EUROCAR

LAICA - Filtračné kanvice

Spoločnosť LAICA sa zaoberá výskumom, výrobou a predajom vodných filtračných systémov a produktov starostlivosti o zdravie ako sú osobné a kuchynské váhy, tlakomery, sprchy, prostriedky dentálnej hygieny.

 

DD-REAL

 

Realitná agentúra DD-Real sa zaoberá predajom nehnuteľností a pozemkov v Nitrianskom kraji. Poskytuje pre svojich klientov komplexné služby a právne poradenstvo pri kúpe nehnuteľnosti.

 

Autopožičovňa EUROCAR

Autopožičovňa EUROCAR je jedna zo stabilných firiem v oblasti prenájmu vozidiel. Svojim zákazníkom poskytuje nové vozidlá s garanciou 100% technického stavu a kvalitné služby.

www.gpsmonitoring.sk Pre zubára Denscenter

KEETECSAT

Spoločnosť TSS Group a.s. sa zaoberá poskytovaním GPS monitoringu vozidiel, pracovných strojov a osôb. KEETECSAT je jeden z najprogresívnejších systémov na slovenskom a českom trhu. 

 

Pre zubára

Internetový obchod Pre zubára poskytuje vybavenie pre stomatológov a dentistov. Zastupuje spoločnosti Cavex Holland BV, Sendoline a Poldent slovenskom trhu.

 

Denscenter

Stomatologická ambulancia Denscenter v Šuranoch poskytuje vysoko kvalitnú kozmetickú a preventívnu stomatológiu v príjemnom a priateľskom prostredí špičkovými zariadeniami na svetovej úrovni. 

Telefonia FKM Spartak Tlmače 

 

Telefónia

Spoločnosť Telefonia sa zaoberá poskytovaním profesionálnych služieb, poradenstva, kompletnej dodávky, montáže v oblasti infraštruktúry budov a objektov.

 

FKM Spartak Tlmače

Oficiálna stránka futbalového klubu mesta Tlmače.

 

 

Vyskúšajte DEMO