Tvorba web stránok

Tvorba web stránok

Web stránka tvorí v procese spoznávania firmy zákazníkom kľúčovú úlohu. Vytvára prvý dojem u zákazníka a buduje dôveryhodnosť a imidž vašej firmy. Správne zvolený webdesign prináša zákazníkovi prvú pozitívnu emóciu, vytvára u neho pocit potreby dozvedieť o vás sa viac a privádza ho k nákupnému rozhodnutiu. Na tieto rozhodnutia má jednoznačný vplyv, ako je web stránka postavená, ako reaguje na užívateľské správanie sa konkrétnej cieľovej skupiny. Kľúčom k úspechu dobrej web stránky sú aj skúsenosti našich zamestnancov získané počas náročných projektov v priebehu posledných rokov. Pomáhame tvoriť pre vás dobrý web, pomáhame tvoriť váš úspech.  

Redakčný systém FORNIX CMS

Moderný a výkonný redakčný systém zabezpečí prevádzku zložitých a funkčne náročných internetových stránok ako aj malých prezentácií. Vďaka premyslenému návrhu pri jeho vývoji systém nespomaľujú nepoužívané moduly ani nepotrebná funkcionalita. Súčasťou štandardnej inštalácie sú všetky potrebné moduly pre realizáciu interaktívnej webovej prezentácie. Systém je veľmi dobre rozšíriteľný o novú funkcionalitu a jednoducho prepojiteľný na informačné a CRM systémy. Viac o Fornixe CMS...

Tvorba dizajnu web stránky

Ak web stránku navštívi nový zákazník, o úspechu rozhoduje prvých 5 sekúnd, ktoré na nej strávi. Web stránka je súčasťou firemnej identity a užívateľ si počas tejto krátkej doby vytvára prvý dojem o celej firme. Zároveň sa rozhoduje, či má zmysel zostávať a stráviť na nej dlhší čas. Grafický dizajn člení informácie do logickej štruktúry a pomáha zvyšovať zrozumiteľnosť obsahu tak, aby web ako celok lepšie predával Vaše myšlienky. Pomáhame našim zákazníkom lepšie chápať, ako sa užívateľ webu správa, tvoríme grafické návrhy na základe zadania od zákazníkov a pomáhame lepšie komunikovať to, čo je dôležité. 

Obsah web stránky

Tvorí jednu z najvýznamnejších súčastí vášho webu. Kvalitne napísané texty, ktoré zaujmú zákazníka, "predávajú" vaše produkty, vyvolávajú potrebu, informujú o kľúčových výhodách v porovnaní s konkurenciou. Úspešnosť webu a jeho rating rastie zhodne s kvalitou textového obsahu.  Odporúčania našich zamestnancov vás usmernia a pomôžu pripraviť kvalitné texty.   

SEO - Optimalizácia pre vyhľadávače

SEO optimalizácia pre vyhľadávače (Search Engine Optimization) zvyšuje návštevnosť web stránok a zabezpečí popredné miesta vo vyhľadávačoch. Je to metodika vytvárania a upravovania webových stránok tak, aby ich forma a obsah boli nastavené pre automatizované spracovanie v internetových vyhľadávačoch. Cieľom SEO optimalizácie je získať vo výsledku hľadania vo vyhľadávačoch, ktoré zodpovedá obsahu, pre danú webovú stránku, vyššiu pozíciu. Predstavuje metódu ako priviesť návštevníkov na váš web bez ďalších vynaložených nákladov na reklamu a propagáciu. Súčasťou štandardne nami poskytovaných služieb je i odborné SEO poradenstvo. 

Pozrite si naše web stránky, ktoré sme realizovali...

Vyskúšajte DEMO